Naszym celem

 jest uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu

 u Każdego, kto pragnie mieć "proste" zęby , 

poprawić swoje ogólne samopoczucie

 lub wzmocnić pewność siebie


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu wad zgryzu, zaburzeń zębowo-szczękowych oraz wad rozwojowych w obrębie twarzy. Zespół.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniam Naszych Pacjentów, stwarzamy komfortowe warunki podczas wizyt, uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania Każdego z Państwa. Szczególnie ważne jest dla nas zaplanowanie  korekty zgryzu i ustawienia zębów, ale także czas leczenia, estetykę i mechanikę aparatów wspólnie z Pacjentem. 

Dbamy o wysoki standard świadczonych usług, leczenie jest prowadzone przez specjalistę ortodontę, przy zastosowaniu nowoczesnych, a jednocześnie sprawdzonych i skutecznych technik leczenia.

Dysponujemy nowym, zaawansowanym technologicznie, sprzętem stomatologicznym stosowanym podczas leczenia, diagnostyki i wizualizacji zgryzu (w tym skaner Itero), zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość stosowanych materiałów i urządzeń.

Gabinety, są zaprojektowane tak, by zapewnić Każdemu Pacjentowi, wygodne, kameralne otoczenie podczas wizyt.

Zapewniamy Naszym Pacjentom skuteczne leczenie wad zgryzu, aparatami ortodontycznymi, takimi jak aparaty stałe klasyczne (z zamkami na zębach) estetyczne i samoligaturujące, leczenie nakładkowe Invisalign, aparaty dodatkowe wewnątrz i zewnątrz ustne. Cennik

 Pragniemy, by pod naszą opieką każdy poczuł się komfortowo, swobodnie, mogąc wyrazić swoje oczekiwania oraz  oraz by z zaufaniem i pewnością powierzył nam  "swój uśmiech", 


Jakość świadczonych przez nas usług 

i zadowolenie Pacjentów 

 jest dla nas priorytetem


Zajmujemy się:

  • diagnostyką i leczeniem wad zgryzu,
  • zaburzeń zębowo-szkieletowych,
  • i innych nieprawidłowości w obrębie narządu żucia.